Odnalezienia - Gannet Guard

START
 • Odnaleziona Mazda 6

  Odnaleziona Mazda 6

  Na początku lutego załoga radionamiarowa GGS namierzyła w woj. mazowieckim sygnał modułu GanTrack zamontowanego w skradzionej w Warszawie Mazdzie 6. Po ustaleniu adresu posesji, do akcji wkroczyli funkcjonariusze Policji. Na miejscu zlokalizowano skradzioną Mazdę oraz mnóstwo części z innych kradzionych samochodów. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji oraz współpracy z Gannet Guard Systems udało się zlikwidować kolejną „dziuplę”. Jedna osoba została zatrzymana.

  Lut2019
 • Odnalezione Audi Q7Odnalezione Audi Q7Odnalezione Audi Q7

  Odnalezione Audi Q7

  W połowie stycznia 2019 r. jedna z załóg GGS realizująca poszukiwania skradzionego Audi Q7 odnotowała w rejonie Nowego Dworu Gdańskiego ciągły sygnał zagłuszarki GSM pracującej w kilku pasmach. Sygnał był tak silny, że pozwolił załodze bez żadnego problemu ustalić miejsce, z którego go emitowano. Pomimo zagłuszania, sygnał wysyłał także zamontowany w pojeździe moduł GanTrack, co tylko upewniło ekspertów z Gannet Guard Systems, że skradzione Audi zaparkowano w „dziupli”. Wszelkie informacje oraz koordynaty miejsca zostały przekazane funkcjonariuszom policji. Pojazd udało się odzyskać.

  Sty2019
 • Odnaleziony Mercedes S Coupe 63 AMG

  Odnaleziony Mercedes S Coupe 63 AMG

  Mercedes został skradziony w Legnicy (woj. dolnośląskie). Po kilku godzinach udało się go namierzyć również na terenie województwa dolnośląskiego, ok. 80 km od miejsca kradzieży. Znajdował się już w złodziejskiej „dziupli”, w której demontowano również inne auta. Rankiem następnego dnia do obiektu weszli policjanci – Mercedesa odzyskano, a przy okazji zlikwidowano „dziuplę”, w którym złodzieje składowali „towar”.

  Sty2019
 • Odnaleziona minikoparka JCBOdnaleziona minikoparka JCBOdnaleziona minikoparka JCB
  Odnaleziony w 1 h 00 min
  Skradziony: 23 XII 2018, godz. 21:00 w Legionowie
  Odnaleziony: 23 XII 2018, godz 22:00 w Wołominie

  Odnaleziona minikoparka JCB

  23 grudnia w godzinach wieczornych centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży minikoparki JCB. Maszyna została skradziona z okolic Legionowa. Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia sprawy na policji jednostki poszukiwawcze przystąpiły do działania. Dzięki wybudzeniu zamontowanego na pokładzie minikoparki modułu radiowego, już po godzinie udało się zlokalizować skradziony sprzęt. Znajdował się on na terenie Wołomina.

  Gru2018
 • Odnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen TransporterOdnaleziony Volkswagen Transporter
  Odnaleziony w 5h 00min
  Skradziony: 14 X 2018, godz. 23:00 na terenie woj. mazowieckiego
  Odnaleziony: 15 X 2018, godz. 4:00 na terenie Litwy

  Odnaleziony Volkswagen Transporter

  14 października centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie o podejrzeniu przywłaszczenia pojazdu należącego do jednej z mazowieckich wypożyczalni samochodów. Uwagę właściciela zwróciły informacje dotyczące położenia pojazdu płynące z modułu GPS/GSM. Złodzieje postanowili upłynnić Volkswagena Transportera na Litwie i starali się zakłócić działanie zaawansowanego system GanTotal, który został zamontowany w aucie. Dzięki sprawnej akcji oraz wysłaniu na Litwę radionamierniczych ekip poszukiwawczych, zaledwie po 5 godzinach od momentu zgłoszenia kradzieży odnaleziono posesję, na której ukryto wypożyczony pojazd. Wszelkie informacje oraz koordynaty zostały przekazane właścicielowi i lokalnej policji. O godzinie 5 nad ranem policja weszła na teren posesji i zabezpieczyła VW. Pojazd wrócił już do właściciela.

  Lis2018
 • Odnaleziony Ford MustangOdnaleziony Ford MustangOdnaleziony Ford MustangOdnaleziony Ford MustangOdnaleziony Ford MustangOdnaleziony Ford MustangOdnaleziony Ford MustangOdnaleziony Ford Mustang

  Odnaleziony Ford Mustang

  W nocy z 12 na 13 września dyżurny Gannet Guard Systems przyjął zgłoszenie przywłaszczenia Forda Mustanga pochodzącego z jednej z wypożyczalni samochodów. Nieuczciwy klient zdając sobie sprawę z tego, że na pokładzie sportowego auta może znajdować się system lokalizacji, starał się przy pomocy zagłuszarki zakłócić sygnał GPS/GSM. Na szczęście w Fordzie zamontowano system GanTrack. Przy wykorzystaniu dedykowanego pasma fal radiowych udało się namierzyć pojazd, który przy udziale policji wrócił w ręce właściciela.

  Wrz2018
 • Odnaleziona spycharka Caterpillar

  Odnaleziona spycharka Caterpillar

  11 września centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie dotyczące przywłaszczenia spycharki marki Caterpilar. Koordynaty miejsca, w którym znajdowała się maszyna budowlana, zostały przekazane prawowitemu właścicielowi. Pojazd został odzyskany tego samego dnia.

  Wrz2018
 • Odnalezione Audi A6

  Odnalezione Audi A6

  9 września centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Audi A6 wyposażonego w system GanTrack. Samochód zniknął w nocy z posesji w województwie mazowieckim. Dyżurny przyjął informacje o zdarzeniu o godzinie 7 rano. Udało się ustalić koordynaty miejsca, w którym ukryto pojazd. Poszukiwania zajęły niespełna 3 godziny, a informacje o lokalizacji zostały przekazane policji. Niestety, po odnalezieniu auto nosiło już ślady uszkodzeń. Z informacji, które udało się ustalić ekipie poszukiwawczej Gannet Guard Systems, pojazd został skradziony dzięki metodzie „na walizkę”.

  Wrz2018
 • Odnaleziona koparka Volvo
  Odnaleziony w 1 h 00 min
  Skradziony: 7 IX 2018, godz. 9:00
  Odnaleziony: 7 IX 2018, godz 10:00

  Odnaleziona koparka Volvo

  7 września centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie przywłaszczenia koparki marki Volvo. Pojazd odnaleziono na terenie jednej z budów. Znajdował się na lawecie, gotowy do przewiezienia w inne miejsce. Koordynaty i lokalizacja zostały przekazane prawowitemu właścicielowi, który odzyskał koparkę.

  Wrz2018
 • Odnalezione Mitsubishi OutlanderOdnalezione Mitsubishi OutlanderOdnalezione Mitsubishi OutlanderOdnalezione Mitsubishi OutlanderOdnalezione Mitsubishi Outlander

  Odnalezione Mitsubishi Outlander

  27 czerwca w godzinach porannych, w jednej z podwarszawskich miejscowości, ekipa Gannet Guard Systems po intensywnych poszukiwaniach skradzionego pojazdu marki Mitsubishi, wkroczyła siłowo wraz z policją i strażą pożarną do zamkniętego garażu. Znajdował się w nim skradziony 26 czerwca pojazd. Dzięki zamontowanemu w samochodzie systemowi GanTrack auto udało się zlokalizować z dokładnością do kilku centymetrów i precyzyjnie określić miejsce jego ukrycia. Klient, do którego należało Mitsubishi, już drugi raz w tym roku odzyskał skradzioną własność dzięki wsparciu Gannet Guard Systems.

  Odnalezione Mitsubishi Outlander

  27 czerwca w godzinach porannych, w jednej z podwarszawskich miejscowości, ekipa Gannet Guard Systems po intensywnych poszukiwaniach skradzionego pojazdu marki Mitsubishi, wkroczyła siłowo wraz z policją i strażą pożarną do zamkniętego garażu. Znajdował się w nim skradziony 26 czerwca pojazd. Dzięki zamontowanemu w samochodzie systemowi GanTrack auto udało się zlokalizować z dokładnością do kilku centymetrów i precyzyjnie określić miejsce jego ukrycia. Klient, do którego należało Mitsubishi, już drugi raz w tym roku odzyskał skradzioną własność dzięki wsparciu Gannet Guard Systems. #skradzionyodnalezionyhttps://www.gannet.pl/pobierz-oferte-zabezpieczenie-samochodu/

  Gepostet von Gannet Guard Systems S.A. am Montag, 2. Juli 2018

  Lip2018
 • Odnaleziony Volkswagen Polo

  Odnaleziony Volkswagen Polo

  11 czerwca w godzinach popołudniowych Centrala Gannet Guard Systems otrzymała informację o przywłaszczeniu jednego z pojazdów należących do wypożyczalni samochodów korzystającej z naszych usług. Auto na szczęście zostało wyposażone w system GanTrack, dzięki czemu bez problemu udało się ustalić, w który miejscu znajduje pojazd. Przywłaszczony nowy Volkswagen Polo był zaparkowany na terenie prywatnej posesji w okolicy miejsca zamieszkania nieuczciwego kontrahenta. Informacje o położeniu samochodu zostały przekazane bezpośrednio właścicielowi.

  Cze2018
 • Odnalezione Audi SQ7Odnalezione Audi SQ7Odnalezione Audi SQ7Odnalezione Audi SQ7
  Odnaleziony w 3 h 00 min
  Skradziony: 13 VI 2018, godz 9:00
  Odnaleziony: 13 VI 2018, godz 12:00, na terenie Włocławka

  Odnalezione Audi SQ7

  13 czerwca centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie o przywłaszczeniu luksusowego Audi SQ7. Pojazd udało się zlokalizować kilka godzin po zgłoszeniu,  na terenie Włocławka.Policja zabezpieczyła SUV-a, który został odholowany na parking policyjny.

  Cze2018
 • Odnaleziony Lexus RX
  Odnaleziony w 1 h 30 min
  Skradziony: 3 VI 2018, godz. 23:55 w Warszawie
  Odnaleziony: 4 VI 2018, godz. 01:25 w okolicach Warszawy

  Odnaleziony Lexus RX

  3 czerwca kilka minut przed północą, centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie o kradzieży Lexusa RX z jednej z warszawskich ulic. Natychmiastowe poszukiwania z wykorzystaniem radionamierzania w ciągu półtorej godziny doprowadziły do odnalezienia pojazdu w jednej z podwarszawskich miejscowości. Właścicielka odebrała samochód z rąk policji kilka godzin po jego zlokalizowaniu.

  Cze2018
 • Odnaleziona Toyota Land CruiserOdnaleziona Toyota Land CruiserOdnaleziona Toyota Land CruiserOdnaleziona Toyota Land Cruiser
  Odnaleziony w 6 h 05 min
  Skradziony: 29 V 2018, godz. 5:55 w Gdańsku
  Odnaleziony: 29 V 2018, godz. 14:00 w okolicach Pruszcza Gdańskiego

  Odnaleziona Toyota Land Cruiser

  29 maja w godzinach porannych centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Toyoty Land Cruiser. Samochód zniknął z terenu prywatnej posesji w Gdańsku – złodzieje sforsowali bramę i wyjechali autem. Z nagrań monitoringu wynika, że podpinali do Land Cruisera komputer, który miał na celu złamanie jego zabezpieczeń. Pojazd był wyposażony w system GanTrack. Podjęto poszukiwania z użyciem jednostek naziemnych oraz samolotu. Toyotę udało się odnaleźć po kilku godzinach w okolicach Pruszcza Gdańskiego – została pozostawiona przez złodziei na miejscu parkingowym na osiedlu domów jednorodzinnych.

  Maj2018
 • Odnalezione Audi A6Odnalezione Audi A6Odnalezione Audi A6Odnalezione Audi A6Odnalezione Audi A6Odnalezione Audi A6Odnalezione Audi A6Odnalezione Audi A6

  Odnalezione Audi A6

  We wrześniu 2017 r. w rejonie Paryża grupa Gannet Guard Systems namierzyła Audi A6 skradzione jednej z polskich wypożyczalni samochodów. Auto, którego nie zwrócono w terminie, zlokalizowano dzięki systemowi GanTrackowi. Okazało się, że za jego zniknięcie odpowiedzialna byłą zorganizowana grupa przestępcza znajdująca się na celowniku CBŚP, która wywoziła za granicę skradzione w naszym kraju pojazdy. W wyniku współpracy polskiej i francuskiej policji udało się odzyskać Audi i w kwietniu 2018 r. wróciło ono do Polski do swojego prawowitego właściciela.

  Maj2018
 • Odnaleziony ciągnik siodłowy MANOdnaleziony ciągnik siodłowy MANOdnaleziony ciągnik siodłowy MANOdnaleziony ciągnik siodłowy MANOdnaleziony ciągnik siodłowy MANOdnaleziony ciągnik siodłowy MANOdnaleziony ciągnik siodłowy MANOdnaleziony ciągnik siodłowy MANOdnaleziony ciągnik siodłowy MAN

  Odnaleziony ciągnik siodłowy MAN

  25 kwietnia w godzinach porannych, dzięki wykorzystaniu systemu lokalizacji Gannet Guard Systems udało się zlokalizować miejsce, w którym została ukryta ciężarówka skradziona na terenie Gdańska. Współpraca GGS z litewską policją pozwoliła na precyzyjne trafienie w serce ogromnej organizacji przestępczej działającej w okolicach Kowna. To nie pierwsza akcja poszukiwawcza, w trakcie której eksperci Gannet Guard Systems działali wspólnie z zagranicznymi stróżami prawa. Według ustaleń litewskich śledczych ciężarówki były rozbierane na części i transportowane do krajów trzeciego świata.

  Maj2018
 • Odnaleziony Range RoverOdnaleziony Range RoverOdnaleziony Range Rover
  Odnaleziony w 1 h 30 min
  Skradziony: 13 IV 2018, godz 5:00 w Gdańsku
  Odnaleziony: 13 IV 2018, godz 6:30 w Gdańsku

  Odnaleziony Range Rover

  Dziś w godzinach porannych centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Range Rovera. Pojazd zniknął ok. godziny 3:30 z prywatnej posesji w Gdańsku. Dzięki sprawnej akcji pracowników GGS oraz doskonałej komunikacji, udało się dziś w ekspresowym tempie namierzyć miejsce postoju skradzionego samochodu. SUV został odstawiony przez złodziei do „wystygnięcia”. Zmieniono mu nawet tablice rejestracyjne – z polskich na zagraniczne. Koordynaty miejsca, gdzie Land Rovera został zaparkowany (luksusowe osiedle w Gdańsku), przekazano policji. Samochód był w stanie nienaruszonym. Piątek 13-go okazał się pechowym dniem dla złodziei.
  Kwi2018
 • Odnalezione BMW X4Odnalezione BMW X4
  Odnaleziony w 5 h 00 min
  Skradziony: 6 IV 2018, godz. 23:00 w okolicach Krakowa
  Odnaleziony: 7 IV 2018, godz. 04:00 w Przemyślu

  Odnalezione BMW X4

  Nocą 6 kwietnia centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży BMW X4. Auto skradziono w okolicach Krakowa. Sprawna akcja ekipy poszukiwawczej GGS umożliwiła odnalezienie pojazdu 7 kwietnia w godzinach porannych w okolicach Przemyśla, po 5 godzinach od momentu rozpoczęcia poszukiwań. Koordynaty miejsca, w którym został zaparkowany samochód, przekazano policji. BMW nie nosiło śladów uszkodzeń – najprawdopodobniej miało trafić za wschodnią granicę.

  Kwi2018
 • Odnaleziony agregat Atlas Copco
  Odnaleziony w 3 h 00 min
  Skradziony: 28.III.2018, godz. 20:00 w Wielkopolsce
  Odnaleziony: 28.III.2018, godz. 23:00 w Wielkopolsce

  Odnaleziony agregat Atlas Copco

  28 marca w godzinach nocnych w Wielkopolsce sukcesem zakończyło się poszukiwanie skradzionego agregatu Atlas Copco. Członkowie ekipy poszukiwawczej Gannet Guard Systems, po zlokalizowaniu urządzenia oraz wskazaniu adresu właściwej posesji, przekazali informacje policji. Wspólnie z funkcjonariuszami ustalono, że w celu zatarcia śladów przestępstwa, z agregatu usunięto tabliczkę z numerem VIN.

  Mar2018
 • Odnaleziona Mazda 6Odnaleziona Mazda 6Odnaleziona Mazda 6
  Odnaleziony w 2 h 47 min
  Skradziony: 10 II 2018, godz. 5:00 w Katowicach
  Odnaleziony: 10 II 2018, godz. 7:47 na obrzeżach Katowic

  Odnaleziona Mazda 6

  10 lutego w godzinach porannych Centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie o kradzieży Mazdy 6. Pojazd padł łupem złodziei w centrum Katowic. Samochód udało się zlokalizować po niespełna 3 godzinach na obrzeżach miasta. Ekipa poszukiwawcza ustaliła miejsce, w którym złodzieje zaparkowali auto do „ostygnięcia”. Po przekazaniu koordynatów policji, właściciel w asyście funkcjonariuszy odebrał Mazdę.

  Lut2018
 • Odnaleziony Lexus
  Odnaleziony w 2 h 00 min
  Skradziony: 30 I 2018, godz. 17:00 w Warszawie
  Odnaleziony: 30 I 2018, godz. 19:00 w Warszawie

  Odnaleziony Lexus

  30 stycznia ok. godziny 17 Centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie o zaginięciu Lexusa. Właścicielka po wyjściu z pracy nie zastała pojazdu na miejscu parkingowym. Podjęte zostały działania poszukiwawcze i już po 2 godzinach udało się zlokalizować samochód.  Okazało się, że został odholowany na parking strzeżony, na zlecenie Straży Miejskiej.

  Sty2018
 • Odnaleziona Toyoty AvensisOdnaleziona Toyoty AvensisOdnaleziona Toyoty AvensisOdnaleziona Toyoty AvensisOdnaleziona Toyoty AvensisOdnaleziona Toyoty Avensis
  Odnaleziony w 1 h 00 min
  Skradziony: 25 I 2018, godz 10:00 w Warszawie
  Odnaleziony: 25 I 2018, godz 11:00 w Warszawie

  Odnaleziona Toyoty Avensis

  25 stycznia przed południem centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie dotyczące kradzieży Toyoty Avensis. Auto padło łupem złodziei w Warszawie. Zaledwie godzinę po powiadomieniu, pojazd został zlokalizowany na terenie stolicy. Złodzieje odstawili go do „wystygnięcia” w jednym z opuszczonych garaży. Przekazaliśmy koordynaty miejsca policji, która zabezpieczyła pojazd. Auto niebawem wróci w ręce właściciela.

  Sty2018
 • Odnaleziona Toyota Land CruiserOdnaleziona Toyota Land CruiserOdnaleziona Toyota Land CruiserOdnaleziona Toyota Land Cruiser
  Odnaleziony w 4 h 0 min
  Skradziony: 13 XII 2017, godz. 9:50 w Poznaniu
  Odnaleziony: 13 XII 2017, godz. 13:50 w okolicach Poznania

  Odnaleziona Toyota Land Cruiser

  13 grudnia na terenie Poznania skradziono Toyotę Land Cruiser. W samochodzie znajdował się sprzęt lekarski oraz ważne dokumenty. Niezwłocznie po zauważeniu zniknięcia auta (godzinę od momentu pozostawienia go na parkingu), ekipa Gannet Guard System rozpoczęła akcję poszukiwawczą. Samochód zlokalizowano po 4 godzinach w odległości kilkudziesięciu kilometrów od Poznania. Auto zostało ukryte w jednym z pomieszczeń gospodarczych na terenie gospodarstwa rolnego. Złodzieje starali się zagłuszać sygnał modułu lokalizacyjnego przy pomocy zaawansowanej zagłuszarki. Jednak dzięki systemowi GanTrack udało się odnaleźć pojazd. Przy okazji, poza poszukiwaną Toyotą Land Cruiser, znaleziono również części innego zdekompletowanego samochodu. Policja zabezpieczyła ślady oraz oba pojazdy. W tej chwili prowadzone są dalsze czynności. Po zakończeniu procedur policyjnych Toyota Land Cruiser trafi w ręce właściciela.

  Gru2017
 • Odnalezione Renault MeganeOdnalezione Renault MeganeOdnalezione Renault Megane
  Odnaleziony w 2 h 0 min
  Skradziony: 08 XI 2017, godz. 12:30 w okolicach Warki
  Odnaleziony: 08 XI 2017, godz. 14:30 w Warszawie

  Odnalezione Renault Megane

  8 listopada w godzinach popołudniowych centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie o przywłaszczeniu Renault Megane. Samochód został odnaleziony na terenie Warszawy w jednym z podziemnych garaży. Udało się go namierzyć po niespełna dwóch godzinach, dzięki wykorzystaniu systemu GanTrack. Koordynaty miejsca, w którym zaparkowano auto, zostały przekazane policji, a ta zwróciła samochód prawowitemu właścicielowi.

  Lis2017
Pokaż więcej