Głównymi zaletami naszych produktów są:

Wysokiej jakości certyfikowany sprzęt

Terminowa pomoc techniczna

Bogate doświadczenie (na rynku od 1997 roku)

Gwarancja na wszystkie oferowane urządzenia

Konkurencyjne i przystępne ceny

System radiowy Gantrack
najskuteczniejszy system lokalizacji po kradzieży

GanTrack to system radiowej lokalizacji pojazdów po kradzieży, który pozwala na szybkie odzyskanie mienia. Lokalizator umożliwia odnalezienie zaginionego pojazdu dzięki wykorzystaniu pasma częstotliwości radiowych, których nie są w stanie zniwelować nawet zagłuszarki powszechnie stosowane przez złodziei. W przeciwieństwie do standardowego lokalizatora GPS/GSM, moduł GanTrack nie traci zasięgu w garażach podziemnych czy stalowych kontenerach – sygnały radiowe wydostają się nawet przez mikroszczeliny, co umożliwia skuteczne namierzenie pojazdu.

Urządzenie w chwili montażu przechodzi w stan uśpienia i jest aktywowane przez jednostki Gannet Guard System dopiero po zgłoszeniu kradzieży. Takie działanie z jednej strony uniemożliwia złodziejowi odnalezienie miejsca, w którym został zainstalowany lokalizator, a z drugiej zapewnia pełną prywatność użytkownikowi pojazdu.

Dodatkowym atutem jest własne niezależne zasilanie. Bateria wytrzymuje nawet do 5 lat. Czujnik nie ingeruje w fabryczną instalację elektryczną, zatem na nic zda się odłączenie akumulatora. Klient, w którego pojeździe zainstalowano system GanTrack nie musi również obawiać się utraty gwarancji producenta.

1

ODNALEZIENIA

Poniżej prezentujemy przykłady odnalezionych samochdów przy pomocy systemów firmy Gannet 1
Lut 2019 |

Odnaleziony Lexus RX

See more
Cze 2018 | Włocławek

Audi SQ7 recovered

See more
Gru 2018 | Legionowo

A JCB mini excavator recovered

See more
Wrz 2018 | woj. mazowieckie

Recovery of Audi A6

See more

Gannet Guard Systems - wiemy
wszystko o monitoringu pojazdów GPS!

Firma Gannet Guard Systems jest liderem w dziedzinie opracowywania i wdrażania automatycznych systemów monitoringu transportu.

Za pomocą naszych produktów można łatwo kontrolować pracę całego parku samochodowego lub ustalić lokalizację skradzionego auta. Wszystkie nasze wysiłki są skierowane na wdrożenie w Polsce najnowszych systemów monitorowania pojazdów GPS, a także świadczenie kompleksowych usług w zakresie wspierania i ochrony samochodów.

Naszym celem jest stworzenie jednolitego systemu monitoringu i ochrony pojazdów, zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

1

Co oferujemy

Każdy biznes w dziedzinie transportu wymaga istotnym materialnych i fizycznych wydatków. Dlatego bardzo ważne jest, aby podejść do optymalizacji tego procesu z całą powagą. Dzięki naszemu automatycznemu systemowi GPS do śledzenia samochodu, można łatwo kontrolować ruch każdego auta w trybie online.

W ten sposób wykluczona zostaje możliwość wystąpienia następujących zagrożeń:

  • opóźnione przybycie do punktu przeznaczenia;
  • nadmierne zużycie paliwa;
  • nieplanowane zatrzymania;
  • odchylenia od wyznaczonej trasy;
  • kradzież pojazdu.

Nadajnik GPS do samochodu – najnowsze opracowanie w zakresie innowacyjnych technologii, stworzone, aby zaspokoić zapotrzebowanie współczesnego rynku logistyki transportu, które doskonale sprawdziło się w krajach Europy Zachodniej.

Dzięki działalności naszej firmy, produkt ten stał się dostępny dla wszystkich kierowników krajowych przedsiębiorstw transportu samochodowego oraz osób prywatnych posiadających samochód.

1

NASI PARTNERZY

Zaufały nam firmy z branży transportowej, leasingowej, ubezpieczeniowej, dealerzy samochodowi
oraz sprzedawcy sprzętu budowlanego i rolniczego najlepszych marek na świecie.

Referencje