poczta@gannet.pl

Eurofleet: aplikacja do kompleksowego zarządzania flotą pojazdów

Wykorzystanie technologii mobilnych w przedsiębiorstwach pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz podniesienie wydajności firmy. Aplikacje umożliwiające zarządzanie flotą i kontrolowanie jej z poziomu smartfona czy tabletu, to nieoceniona pomoc w nadzorze nad eksploatacją pojazdów w firmie.

Według różnych, szacunkowych danych do końca 2015 roku ponad 60% Polaków będzie posiadało smartfony. Tak duża popularność urządzeń mobilnych sprawia, że producenci i dostawcy oprogramowania prześcigają się w pomysłach wykorzystania ich, jako przenośnych terminali służących do zarządzania procesami w firmie. Jedną z takich aplikacji jest Eurofleet. Program stworzony przez Gannet Guard Systems umożliwia kompleksowe zarządzanie flotą pojazdów.

Eurofleet daje użytkownikowi wgląd w informacje na temat poszczególnych pojazdów wraz z wizualizacją pokonanych przez nie tras na interaktywnej mapie. Właściciel firmy może sprawdzić raporty o zużyciu paliwa przez swoją flotę oraz koszty związane z jej utrzymaniem w ciągu dnia, tygodnia czy miesiąca

Aplikacja oferuje także dostęp do informacji o ilościach postojów danego pojazdu, łącznym czasie eksploatacji oraz godzinach włączenia i wyłączenia silnika, co pozwala na bieżąco sprawdzać, czy pojazd użytkowany jest tylko w godzinach pracy czy pracownik korzysta z niego prywatnie.

Aplikację Eurofleet można pobrać w sklepie iTunes, dla użytkowników systemu iOS oraz w Google Play, dla użytkowników Androida.

Źródło: //www.benchmark.pl