poczta@gannet.pl

EuroFleet – zarządzanie flotą ze smartfona

Firma Gannet Guard Systems, wywodzący się ze Skandynawii producent rozwiązań do namierzania i odnajdywania skradzionych obiektów udostępnił aplikację mobilną EuroFleet, pozwalającą na kompleksowe zarządzanie flotami pojazdów bezpośrednio z poziomu smartfona lub tabletu.

Do niedawna zarządzanie flotami pojazdów kojarzyło się ze spędzaniem czasu przed wieloma monitorami, na których należało śledzić ruch pojazdów, czasy pracy czy zużycie paliwa. Teraz do kompleksowego zarządzania flotą wystarczy smartfon z Androidem lub iOS.

Mobilna aplikacja EuroFleet dostarcza wszystkie niezbędne rozwiązania służące do śledzenia zarówno tras pojazdów, udostępnia raporty czasu pracy, dzięki którym osoba odpowiedzialna za flotę może łatwo sprawdzić, ile czasu pojazdy stały bezczynnie, a ile pracowały, możliwa jest także sprawdzanie zużycia paliwa, aplikacja udostępnia również funkcje alarmów informujących np. o nieoczekiwanym uruchomieniu silnika pojazdu poza godzinami pracy.

Klienci biznesowi chcący skorzystać z aplikacji EuroFleet mogą to zrobić po wykupieniu usługi zarządzania flotą przez www – jej koszt to, w zależności od wybranego wariantu (Polska lub cała Europa)  od 60 do 99 złotych. Dostęp z urządzeń mobilnych, właśnie poprzez aplikację EuroFleet to dodatkowy koszt miesięczy w wysokości około 5 złotych.

Źródło: www.softonet.pl