poczta@gannet.pl

Nowość!!!
GanTrack PLUS
System Radiowej Lokalizacji
z modułem powiadomień!

Sprawdź specjalną ofertę dla obecnych klientów

Pobierz ofertę

Wypełnij formularz, aby pobrać ofertę.

Administratorem danych osobowych jest Gannet Guard Systems S.A., ul. Pileckiego 63, 02-781 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celu przyjmowania korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych jej dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, chyba że korespondencja dotyczy ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, oraz wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej. Czytaj całość.

Zwiększ możliwości systemu GanTrack

PLUS to dodatkowy moduł powiadomień

W wariancie systemu GanTrack PLUS instalowane jest dodatkowo drugie urządzenie. Jego zadaniem jest praca w trybie czuwania w celu szybkiego wykrycia kradzieży lub ingerencji nieuprawnionych osób w działanie systemu Usługa GanTrack PLUS została dodatkowo rozszerzona o możliwość włączania i wyłączania powiadomienia o nieautoryzowanym użyciu pojazdu za pomocą aplikacji mobilnej EuroFleet.

Takie rozwiązanie pozwala znacznie przyspieszyć rozpoczęcie akcji radionamierzania i co za tym idzie zwiększyć szanse na odzyskanie skradzionego mienia. Operacja poszukiwania zaczyna się w momencie zgłoszenia kradzieży.

Gannet Guard Systems kontroluje i zarządza wszystkimi etapami poszukiwania pojazdu. Posiada własne 24h centrum alarmowe, przeszkolony personel, naziemne oraz powietrzne jednostki radionamiarowe. Proces odzyskiwania pojazdu odbywa się w oparciu o współpracę z Policją. System radiowy jest solidny i trwały. Posiada certyfikat IP67, zgodny z wymogami Unii Europejskiej.

Wysokiej jakości certyfikowany sprzęt

Wsparcie klienta 24h

25 lat doświadczenia w namierzaniu

Dostęp do aplikacji iOS Android

ODNALEZIENIA

Poniżej prezentujemy przykłady pojazdów odnalezionych przy pomocy systemów firmy Gannet Guard Systems Poznaj nasza ofertę
Gru 2020 | środkowa Francja

Mercedes A45 AMG

Zobacz więcej
Gru 2020 | północna Francja

Audi RS3

Zobacz więcej
Gru 2020 | woj. warmińsko-mazurskie

Mercedes klasy S

Zobacz więcej
Gru 2020 | woj. mazowieckie

BMW serii 3

Zobacz więcej