poczta@gannet.pl

Moduł wizyt – realne zarządzanie dniem pracy i natychmiastowe raportowanie

Kluczem do wydajnego funkcjonowania firmy jest odpowiednie zarządzanie pracownikami. Przypisywanie im określonych zadań oraz ich realizacja w zdefiniowanym czasie znacząco poprawia wydajność dnia pracy. Pomocny jest w tym system monitoringu, który umożliwia nadzorowanie działań pracowników. Aby je ułatwić, uzupełniliśmy nasze rozwiązania o funkcjonalność „Wizyty”.

Wiele firmy zatrudniających dużą liczbę pracowników mobilnych zajmujących się kontaktami z klientem ma problem z weryfikacją rzeczywistych efektów pracy podwładnych. Dzięki wykorzystaniu naszych modułów lokalizacyjnych oraz nowej funkcjonalności „Wizyty”, pracodawca zyskuje wgląd w realne miejsca, które odwiedzał pracownik.  W ramach funkcjonalności działają dodatkowe narzędzia takie jak:

 

  • raportowanie wykonanych obowiązków przez pracownika,
  • kontrola nad pracownikami,
  • lepsze rozplanowanie pracy,
  • weryfikacja osiąganych rezultatów na podstawie wykonanych zadań.

schemat

Stosowanie systemów monitoringu jest również korzystne dla pracownika. Znika problem dodatkowego raportowania i przedstawiania wyników pracy. Pracodawca zyskuje ponadto wgląd w czas pracy. Znika zatem problem stawiania nierealnych do wykonania planów dnia oraz pracy po godzinach czy nierozsądnego przypisywania zadań.

Moduł „Wizyty” sprawdza się nie tylko w przypadku przedstawicieli handlowych. To także świetne narzędzie dla firm zajmujących się usługami u klientów.